چرا همیشه بعد از شنا احساس گرسنگی می کنید؟‌
آبان ۲۱, ۱۳۹۵
فواید شنا برای کودکان
آبان ۲۱, ۱۳۹۵

شیوه های تبدیل پارک به یک باشگاه ورزشی

 

 • خلاصه مقاله: گاهی می توانید به جای رفتن به باشگاه، تمرینات باشگاهی را در فضای بیرونی یا پارک محله انجام دهید. در این مطلب ۱۰ شیوه مختلف که می توانید با وسایلی به غیر از دستگاههای بدنسازی تمرینات مشابه را آموزش می دهد و به همان میزان شم را لاغر و فیت می کند. اجازه ندهید که بدنتان تنها به تمرین در باشگاه عادت کند.
 • متن مقاله:

  گاهی می توانید به جای رفتن به باشگاه، تمرینات باشگاهی را در فضای بیرونی یا پارک محله انجام دهید. در این مطلب ۱۰ شیوه مختلف که می توانید با وسایلی به غیر از دستگاههای بدنسازی تمرینات مشابه را آموزش می دهد و به همان میزان شم را لاغر و فیت می کند. اجازه ندهید که بدنتان تنها به تمرین در باشگاه عادت کند.

  خارج شدن از باشگاه

  بیرون از خانه و باشگاه که تمرین می کنید نه تنها کالری سوزی شما افزایش می یابد بلکه عضلاتی که ممکن است دستگاههای بدنسازی روی آن تاثیر نداشته باشد نیز درگیر می کند. به عنوان مثال دویدن در پارک یا کنار ساحل باعث می شود که تمام عضلات بدن شما درگیر شده و چربی سوزی افزایش می یابد برای رسیدن به نتیجه مورد نیاز خود از این شیوه استفاده کنید که سه تا ۵ دقیقه ای در یک دوره ۴۵ دقیقه ای پیاده روی را بدوید که باعث تحریک کل بدن شما خواهد شد.

   

  آویزان شدن برای درگیرکردن عضلات پشتی و شانه و بازو

  یک شاخه افقی یا هر وسیله ی افقی پیدا کنید و سعی کنید از آن آویزان شوید و برای گرفتن آن نیز بپرید سعی کنید که حداقل یک دقیقه از آن شاخه آویزان بمانید .

  فشار به نیمکت پارک برای درگیر کردن عضلات قفسه سینه و شانه

  در این تمرین، شما سه نوع فشار با استفاده از یک نیمکت پارک انجام می دهید. اول، پای خود را بر روی نیمکت پارک و دست را بر روی زمین قرار می دهید و ۱۰ بار شنا بروید. سپس تغییر داده و پاها رو زمین و بازوها را رو نیمکت قرار می دهید و ۱۰ بار شنا می روید. در نهایت ۱۰ بار هم تمام بدن رو زمین شنا بروید.

  بالا پریدن با هدف درگیر کردن عضلات ساق پا

  در نزدیکی یک درخت، دست های خود را بالای سر قرار دهید و به بالا بپرید تا به بالاترین نقطه درخت که می توانید دست بزنید و بعد مدت ۶۰ ثانیه روی انگشتان پا بایستید.

  استفاده از نیمکت برای درگیری عضلات ۴سر رانی

  روی لبه یک نیمکت بنشینید و کف دستهای خود را روی هم بگذارید و به جلو بکشید و یک پای خود را نیز به حالت کشیده و دور از زمین قرار دهید و پای دیگر را از زانو خم کرده و روی یک پا از نیمکت بلند شوید عملا تمام وزن شما روی یک پا قرار دارد و ۶۰ ثانیه در این حالت بمانید و بعد پا عوض کنید.

  دویدن همراه پریدن با هدف درگیر کردن تمام عضلات بدن

  یک تپه بزرگ چمنی پیدا کنید و به سمت بالا شروع به دویدن کنید و در عین حال به بالا بپرید در این حالت نه تنها به سمت بالا حرکت می کنید بلکه با پریدن تمام عضلات بدن شما درگیر می شود.

  پریدن از روی یکدیگر

  به همراه خود بگویید که دو لا شود تا بتوانید با کمک دستها از روی همراه خود به سمت دیگر بپرید.

  بالارفتن از نیمکت

  پاها را روی زمین بگذارید و دستان را روی نیمکت قرار دهید و زانوهای خود را تا قفسه سینه خود بالا بیاورید و بعد از ۳۰ ثانیه پا عوض کنید.

  کشیدن عضلات با استفاده از دسته نیمکت

  یک پا را رو نشیمن نیمکت قرار دهید و بعد پای مخالف را از بدن دور کرده و نزدیک کنید و هر پا را ۲۰ بار تکرار کنید.

   

  کلاغ پر برای درگیر کردن عضلات شکم و بازو

  دستها را پشت گردن می گذارید و روی زانوها خم می شوید و به حالت نشسته بالا و پایین می روید و در حالت پریدن به جلو می روید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *